Допомога

Не встановлюється фонова картинка чи не відкривається текст?

Пристрої на системі Android 10 по іншому працюють з завантажуваними текстами чи фоновими картинками. На сьогодні відзвітовано проблему лише на телефонах Xiaomi .

Для виправлення ситуації потрибно виконати наступні дії:

1. Зайти у Налаштування системи -> Програми.

2. Знайти додаток Читайлик 2

3. Прокрутити униз до пункту “Встановлювати програми з невідомих джерел”, це буде стосуватись лише цього додатку тому опція безпечна.

4. Увімкнути опцію “Дозволити з цього джерела”

Як працювати з екраном для читання?

Екран для читання розділений на три зони, в останніх версіях вони супроводжуються стрілками.:

Наступний склад – перебирає склади слова один за одним, потім повертається до першого складу. Зручно перечитувати слово декілька разів.

Наступне слово – відображає наступне слово для читання по складах.

Попереднє слово – відображає попереднє слово

Приклад перебору по складах нижче:

Чому після останнього складу не відображати наступне слово? Ми впевнені в тому що усі діти по різному сприймають навчання, і на перших порах корисно повторювати склади слова від початку і до повного усвідомлення прочитаного слова дитиною.

Куди записувати додаткові файли для читання?

Додаток Читайлик сам читає завантажувані додаткові файли з директорії Downloads пристрою, друга вимога – назви файлів повинні починатись з символів “ir.” , наприклад ir.kolobok.txt .  Жодних додаткових дій більше не потрібно.

Покищо зайві файли доведеться видаляти самому, але ймовірно зробимо їх видалення зручнішим у майбітніх оновленнях.

Чому використовується інтернет під час користування додатком?

Додаток використовує інтернет для відправлення читальної статистики на наш сайт, завдяки цьому ми можемо представляти для вас детальну статистику по кількості прочитаних текстів, часових періодах затрачених на читання. Навіщо? Наприклад ви можете попросити дитину прочитати декілька текстів і займатись своїми справами, а коли захочете первірити чи успішно дитина справилась – глянути на статистику, маючи назву уроку і витрачений час легко зрозуміти чи дійсно текст було прочитано, чи “проклацано” 🙂

А ще завдяки статистиці можемо будувати сторінку рекордів, порівнювати користувачів чи можливо проводити конкурси та розіграші у залежності від успіхів.

Звідки ви знаєте моє місце проживання?

Ми не знаємо, максимум що ми можемо вияснити це отримати інформацію з публічних джерел де зареєстрований ваш інтернет провайдер. У більшості випадків це буде ваше місто проживання, але не завжди. Цю саму інформацію можна отримати наприклад з https://www.ip2location.com/demo .

Жодної персональної інформації ми не збираємо і не використовуємо.